Friday, 9 September 2011





Mahojiano Yangu @ V-House Kama Mbunifu Wa Miss Tanzania 2011.
Vodacom Miss Tanzania 2011 Yatafanyika Kesho Ndani Ya Ukumbi wa Mlimani City Saa 7pm.
Cheerz!

2 comments:

Mellisa said...

Hi,
I have to say u r one of the best. I love the dresses worn by Miss Tanzania contestants . They looked stunning and seriously that made a big change in the competition but most of all the dress worn by Mwamvita Makamba! Dah.....sijui hata nisemeje maana she was the best dressed kwa kweli. That shud be the dress of the year. Hivi, do you have a shop hapa dar? Where do we get to see ur dresses?

Anonymous said...

We mwanaume ni mzuri sana jamani kaa utaniwia radhi.